Kaare Mortensen Oslo/Akershus AS

(Org.nr. 990 892 229)
Sankt Hallvards vei 3

3414 Lier


Tlf: 97 05 94 00
oslo@kaare-mortensen.as

 

Ønsker fakturaer elektronisk

 

Eriksen, Anja Kontormedarbeider (deltid) anja@kaare-mortensen.as

Mobil: 970 59 401

Eriksen, Stein Inge Daglig leder / Prosjektsjef stein-inge@kaare-mortensen.as

Mobil: 970 59 400

Knutsen, Silje HMS - KS ansvarlig silje@kaare-mortensen.as

Mobil: 970 59 426

 

Visittkort Silje

Lindegaard, Håkon Anleggsleder hakonl@kaare-mortensen.as

Mobil: 960 99 159

 
Visittkort Håkon

Lossius, Knut Håvard Anleggsleder knut.havard@kaare-mortensen.as

Mobil: 970 59 409

 

Lund, Lars Jostein Formann lars@kaare-mortensen.as

Mobil: 970 59 411

Mortensen, Cato Werner Nguyen Styreleder cato@kaare-mortensen.as

Mobil: 95 29 95 30

Pop, Flavia Kontorleder flavia@kaare-mortensen.as

Mobil: 970 59 427

 
Visittkort Flavia

Ramdahl, Trond Andre Anleggsleder trond@kaare-mortensen.as

Mobil: 97059429

 

Visittkort Trond

Solberg, Jarle Lindum Anleggsleder jarle@kaare-mortensen.as

Mobil: 970 59 407

Solberg, Stian Lindum Formann stian.solberg@kaare-mortensen.as

Mobil: 970 59 428

Stenberg, Pål Driftskoordinator pal@kaare-mortensen.as

Mobil: 970 59 402

 
Visittkort Pål

Login
Brukernavn
Passord
Syzweb publiseringsløsning for web av Aveno Digital