Kaare Mortensen Oslo/Akershus AS

(Org.nr. 990 892 229)
Sankt Hallvards vei 3

3414 Lier


Tlf: 97 05 94 00
oslo@kaare-mortensen.as

 

Ønsker fakturaer elektronisk

 

Andersen, Carl Gunnar Maskinfører carlgunnar6@hotmail.com

Mobil: 970 59 420

 

Andersen, Glenn Gunnar Grunnarbeider glenn.g.andersen@gmail.com

Mobil: 960 99 173

 

Bakken, Mikael Grunnarbeider mikael_bakken90@hotmail.com

Mobil: 417 05 051

 

 

Besselsen Yeison Maskinfører yeison2010@live.se

Mobil: 970 59 417

 

Blix-Dundas, Bjørn Lorang Grunnarbeider med ADK bjorn@kaare-mortensen.as

Mobil: 970 59 415

 

 

Breistrand, Magne Maskinfører med ADK magne.breistrand@icloud.com

Mobil: 960 99 176

 

Finsrud Henriksen, Jonas Lærling - anleggsmaskinførerfaget gchenfin@gmail.com

Mobil: 970 59 408


Grøv, Per Øyvind Maskinfører pergrov@online.no

Mobil: 960 99 165

 

Jacobsen, Knut Ivar Maskinfører knut@symphonium.no

Mobil: 970 59 403

 

Kløvtveit, Kenneth Maskinfører kenneth.klovis@gmail.com

Mobil: 970 59 421


Kortnes, Lars Petter Lastebilsjåfør/Grunnarbeider lars.petter@kaare-mortensen.as

Mobil: 960 99 160

 

Lie, Øystein Maskinfører ystein@live.no

Mobil: 960 99 166

 

 

Linderoos, Emil Andre Maskinfører emil.lindroos87@gmail.com

Mobil: 970 59 431

 

Nolgren, Jonas Maskinfører jonas@kmoa.no

Mobil: 960 99 168

 

Olsen, Frode Maskinfører frode.olsen@kmoa.no

Mobil: 970 59 406

 

Olsen, Henrik Andre Lærling - veg og anleggsfaget henrikandreo@icloud.com

Mobil: 960 99 164

 

Severinsen, Svenn Inge Grunnarbeider svenn-i-severinsen@hotmail.com

Mobil: 417 05 050


Skjeggerud, Tom-André ADK rørlegger/landmåler tom@kaare-mortensen.as

Mobil: 970 59 404

 

Verneombud

Skuterud, Jarle Grunnarbeider med ADK j.skuterud@gmail.com

Mobil: 970 59 419

 

Smedsrud, Ole Leander Lærling - veg og anleggsfaget leandersme@hotmail.com

Mobil: 417 05 049

 

Solheim, Kim-Sverre Maskinfører med ADK kim-sverre@kmoa.no

Mobil: 960 99 174

 

Sterling, Tim Robert Maskinfører timrobertsterling@hotmail.com

Mobil: 970 59 418

 

Wilson, Odd Grunnarbeider med ADK og basansvar anneoddwilson@gmail.com

Mobil: 970 59 413

 
Tillitsvalgt

Østerud, Ola Lærling - anleggsmaskinførerfaget ola.osterud@gmail.com

Mobil: 970 59 410

 

Login
Brukernavn
Passord
Syzweb publiseringsløsning for web av Aveno Digital